Запорожье, Жаботинского 33
Контакты
  • (067) 616 63 39
  • (095) 462 43 52
  • info@studyway.com.ua
Мiжнародний бiзнес в Барселонi

Мiжнародний бiзнес в Барселонi

Швейцарські цінності, міжнародний спосіб мислення та прагматичний підхід

Європейська бізнес-школа (EU Business School) – це всесвітня мережа професійних акредитованих, мультикультурних та високо оцінених бізнес-шкіл із головним управлінням у Швейцарії.

В нашому ВИШІ викладають підприємці, консультанти, бізнес-лідери та висококваліфіковані викладачі. Кампус в Барселоні пропагандує індивідуальний підхід у роботі зі студентами, щоб створити чуйні та турботливі умови навчання, де людські цінності на першому місті. Усі програми орієнтовані на студента, гнучкі, персоналізовані та викладаються на англійській мові.

Ми використовуємо комбінацію теорії та практичного навчання, що базується як на американській моделі бізнес-навчання, так і на європейських навчальних методах. Прагматичний підхід європейської бізнес-школи до бізнес-навчання готує студентів до роботи у сьогоднішньому бізнес світі, що стрімко змінюється.

Відділення Європейської бізнес-школи у Барселоні пропонує різні програми: бакалавр, магістр та магістр бізнес-адміністрування (МВА). Вони включають: бізнес-адміністрування, комунікацію, туристичний менеджмент, міжнародні зв’язки, спортивний менеджмент, цифровий бізнес, міжнародний бізнес, маркетинг, фінанси, управління трудовими ресурсами.

Всесвітня мережа партнерскьких навчальних закладів дає можливість студентам брати участь у програмах студентського обміну як серед наших відділень у Європі, так і серед інституцій по всьому світу.

Нашими партнерами є: Університет Дербі у Дербі (Великобританія) Університет Роегемптона у Лондоні, (Великобританія), Університет Католіка Сан-Антоніо де Мурсія у Мурсії, (Іспанія), Технологічний інститут у Монтерреї (Мексика), Університет Пейс у Нью-Йорку (США); Стамфордський міжнародний університет у Бангкоку, (Тайланд), Каліфорнійський університет у Ріверсайді (США).

Забронировать консультацию

Стоимость
бесплатно

Забронируйте консультацию с оценкой шансов

    Как попасть на консультацию:
  • 1. Оставьте заявку
  • 2. Подтвердите дату и время
  • 3. Получить ответы на вопросы